Niegrzeczne dziecko?

Często słyszysz, że Twoje dziecko jest nadruchliwe, że nie potrafi usiedzieć w miejscu i skupić się na tym co robi?

Ma trudności w relacjach z innymi, lub nie chce brać udziału w zabawach grupowych, lub nie potrafi samo zająć się sobą?

Ma problemy w przepisywaniu z tablicy lub w zapamiętywaniu złożonych czynności (poleceń), że płacze podczas mycia głowy i ubierania się, obcinania paznokci?

Czy wiecie, że poza zmysłem słuchu, wzroku, węchu, dotyku, posiadamy także zmysły propriocepcji, przedsionkowy oraz interocepcji?

W każdym z nich może dojść do zaburzeń na różnym poziomie, które to zaburzenia powodować mogą rozmaite trudności w funkcjonowaniu codziennym dziecka.

To może być zaburzenie integracji sensorycznej, które dzięki przeprowadzeniu właściwej diagnozy i terapii jest całkowicie odwracalne.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym czym jest integracja sensoryczna, jak rozpoznać pierwsze objawy zaburzenia u swojego dziecka i jak możesz mu pomóc?

Zapraszam na warsztaty dla rodziców, na których poznacie podstawowe zmysły i ich rolę w funkcjonowaniu każdego z nas.

Dowiecie się jakiego rodzaju zaburzenia mogą wystąpić w obrębie każdego ze zmysłów oraz jakie mogą być ich typowe objawy i jakie kroki należy podjąć, aby pomóc swojemu dziecku.

Warsztat poprowadzi Katarzyna Paszkiewicz z wykształcenia fizjoterapeutka i pielęgniarka, zdobywała doświadczenie zawodowe przez kilka lat w USA. Dodatkowo zajmuje się również tłumaczeniami prac naukowych, kursów terapeutycznych oraz wykładów konferencyjnych.

Ukończyła wiele kursów terapeutycznych miedzy innymi PNF, Kaltenborn, ASI oraz DIRFloortime. Przez lata jej pasją była praca z pacjentami neurologicznymi na oddziałach rehabilitacyjnych oraz intensywnej terapii. Obecnie od kilku lat prowadzi własną działalność specjalizując się w pracy z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej oraz ze spektrum autyzmu.

Warsztat odbędzie się 5 marca o godz.10.00- 12.00 w Studio Żurawiniec

Koszt: 79 zł

Podziel się tym artykułem!
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest